Logo ERP Çözümleri

İşletmelerdeki karmaşık iş yönetimini dijital ortamda kolaylıkla yönetmenizi sağlayan Logo ERP çözümleri aynı zamanda işletmelere zamandan tasarruf sağlayacaktır. Logo ERP çözümlerinde standart kurulumların dışında geliştirilebilir modüler yapılar da sağlanabiliyor. Böylelikle işletmeler tamamen ihtiyaçlarına yönelik modülleri kullanarak ERP paketi oluşturma imkanına sahip oluyor.

Logo tarafından işletmelere yazılım çözümleri için yerel ya da web üzerinden çalışan altyapı seçenekleri sunuluyor. Bu süreçte Logo'nun güçlü iş ortağı ERP Dijital'den destek alarak güçlü projeler oluşturabilir, işletmenizin iş gücünü ve verimini artırabilirsiniz.

ERP Nedir? Ne Sağlar?

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) merkezi bir noktadan çalışanların ve görevlerin yönetilmesini sağlar. Bu sayede kaynak ve süreçler kolaylıkla kontrol edilir ve zamanın yanında maliyetten de tasarruf  sağlanır.

Ne Tür İşletmeler ERP Kullanabilir?

Küçük ölçekliden büyük ölçekli işletmelere kadar tüm işletmeler ERP çözümlerinden faydalanarak iş süreçlerini kolaylaştırabilir. Logo ERP çözümlerinde farklı ihtiyaçlara göre çözümler sunulmaktadır.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

ERP çözümü seçerken işletmenin gelecekte oluşabilecek ihtiyacını göz önünde bulundurarak gerekli modüllerin sağlandığı bir çözüm seçilmesi gerekir. Ayrıca güncel mevzuata uyum ERP için en iyi verimi sağlayacaktır.

İşletme Ölçeğine Göre ERP

01

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ İŞLETMELER

Küçük ölçekli işletmelere özel Logo ERP çözümleriyle işinizi etkili şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın.

02

ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER

Orta ölçekli işletmelere özel Logo ERP çözümleriyle işletmenizi en verimli şekilde yönetirken, ihtiyaçlarınıza göre modül seçimi yaparak ekstra maliyet tasarrufu sağlayın.

03

BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLETMELER

Büyük ölçekli işletmeler ve holdinglere özel ERP çözümleriyle üretimden satışa kadar tüm süreçleri en verimli şekilde yönetin. Grup şirketlerini tek noktadan yönetmenin kolaylığını deneyimleyin.